Spor Toto Süper Ligi 7. haftasında sahasında Süper Ligin yeni ekibi Alanyaspor’u ağırlayan Fenerbahçe sahasından 1-1 lik beraberlik ile ayrıldı, maç esnasında da tepkilerini gösteren taraftarlar yönetimi istifaya davet etti.

Alınan kötü sonuçları ardından her şeye rağmen takımına olan sevgisini dile getiren Fenerbahçe sevdalılarından biri.

fenerbahce-alanya-caps-7

Duygusal paylaşımlar, insanın içini burkmuyor değil.

fenerbahce-alanya-caps-9

Yönetime ince bir sitem gönderen Fenerbahçe sevdalılarından biri.

fenerbahce-alanya-caps-8

Tabi herkes Fenerbahçe gönül verenler gibi düşünmüyor, Rakip takım taraftarlarının yaptığı paylaşımlar da işin diğer bir boyutu.

fenerbahce-alanya-caps-10

.Puan tablosunda Rakibi Fenerbahçeyi arayan Galatasaraylılar.

fenerbahce-alanya-caps-6

Dün akşam yayınlanan Beyaz Futbol isimli programda konuşmacılardan Rasim Ozan Kütahyalı, Stüdyoda AlanyaSpor forması gösterdi.

fenerbahce-alanya-caps-5

İzleyicilere saat 23:45 de Fenerbahçenin yeni hocasını açıklayacağını söyleyen Kütahyalı, saatler 23:45 i gösterdiğin, Fenerbahçenin yeni hocası olarak bir zamanlar Beşiktaş’ı da çalıştırmış olan Jon Benjamin Toshack’ı yeni hoca olarak açıkladı.

fenerbahce-alanya-caps-4

Maç esnasındaki Fenerbahçe taraftarlarının yaşadığı durumu gösteren resimler sosyal medya platformalarında bir hayli paylaşıldı.

fenerbahce-alanya-caps-3

Dün akşamdan beri en fazla paylaşılan resimlerin başında ise bu son iki resim geliyor, Galatasaray taraftarlarının yapmış olduğu bir çalışma olduğu anlaşılan bu resimlerde, rakiplerinin kendilerinin epey bir gerisinde kalmasını tiye alıyorlar.

fenerbahce-alanya-caps-2

Caps işinin mucidi İNCİCAPS’in ise maç sonucu ile alakalı hazırlamış olduğu caps ise dün geceden beri epey popüler.

fenerbahce-alanya-caps-1

Sahalarda şiddeti görmeden bu tarz atışmalar saygı çerçevesinde devam etmesini kazanın her azman dostluk olmasını diliyoruz, şampiyonluk yolunda tüm takımlara başarılar.

OlanOlmus.com

 

1 YORUM

CEVAP VER