Sakal bırakmak kimi erkeği baştan aşağıya başka biri gibi gösterebiliyor, her erkek mutlaka hayatı boyunca bir kez olsun sakal yada bıyık bırakıp denemiştir bunu. Kim bilir sakallı yada bıyıklı olunca daha erkeksi göründüklerini düşünüyor olabilirler. Tabi bu göreceli bir kavram. 

ABD’nin O Ses’inde jüri üyesi olan ünlü şarkıcı Adam Levine bir Murat Boz olmasa da sakal ile daha bir karizma olduğu olduğu ortada.

adam-levine

Demi Moore ile evlendikten sonra ününe ün katan Ashton Kutcher  o dönemlerde bıraktığı sakal ile genç kız hayran sayısını bir hayli arttırmış idi.

ashton-kutcher

William Bradley Pitt, kendisi hakkında pek fazla bir şey söylemeye aslında gerek yok ne yapsa yakışır ne giyse olur. Yaradılışında bir büyü var. Sakallı hali de bir ayrı havalı.

brad-pitt

2017 de Wonder Woman filmi ile izleyici ile buluşacak Chris Pine, ise kirli sakalın en çok yakıştığı yıldızlardan biri.

chris-pine

Star Trek filminin yıldızı ve genç kızların sevgilisi, Chris Hemsworth uzun saçı ve kirli sakalları ile adeta yürüyen karizma.

chris-hemsworth

David Beckham, kendisi de Brad Pitt ile ortak özelliklere sahip yaradılışlarında bir sihir var. Bir reklam filmi için sakalsız kalan Beckham ne iyi ki bu durumu çok sürdürmedi.

david-beckham

Kıyamet Günü 2012 Gibi ses getiren filmlerin oyuncusu olan İskoçyalı Aktöri Ewan Mcgregor sakalsız 18 yaşında sakalı ile ise gerçek yaşı 45’i gösteriyor. Sakal yakışan yakışıklılardan.

ewan-mcgregor

Bir dönem Oscar’a ambargo koyan George Clooney ise direk olarak abi sen sakal bırak lütfen kesme ya denilecek durumda.

gorge-clooney

Modern Family dizisi ile kendini tanıtan bu kızıl çocuk ise Jesse Tyler Ferguson , sakalsız iken çocuk tanımına gerçekten uyuyor, sanırım o hatayı bir daha yapmayacak ve sakal ile hayatına devam edecektir.

jesse-tyler-feguson

2000’li yılların başında fırtına gibi esen oyuncu ve şarkıcı Justin Timberlake sakal ile kimlik değiştirenler arasında gösterilebilir.

justin-timberlake

Nick Offerman meslekleri arasında şaşıracaksınız ama marangozluk ta var, sakallı hali ile bu işe daha yatkın olduğu belli oluyor ama hatırlayanlar olacaktır kendisi Parks and Recreation isimli tv dizisinde de oynamıştı.

nick-offerman

ABD’nin ünlü televizyon yıldızı, özellikle Kourtney Kardashian ile başarılı işler çıkaran Scott Disick sakallı olarak bir hayli yakışıklı görünüyor.

scott-disick

4 YORUMLAR

CEVAP VER