Yılların eskitemediği , güzelliklerinden ve yakışıklılıklarından bir şey kaybetmeyen Hollywood’un dünyaca ünlü yıldızlarının yıllar içerisindeki değişimlerini sizler için bir araya getirdik.

Kimisine,  şarap misali yıllandıkça güzelleşmiş, kimisine yıllar ona yakışıklılık katmış diyeceğiniz yıldızların zaman içindeki fotoğrafları.

Helen Mirren, Tam adı Dame Helen Mirren olan geçmişinde Oscar, BAFTA, Emmy, Altın Küre ve SAG gibi en iyi ödüllerin sahibi İngiliz tiyatro, film ve televizyon oyuncusunun zaman içindeki değişimi.

helen-mirren

Jack Nicholson Hollywood tarihinin en etkili ve en iyi oyuncularının arasında yer alan, John Joseph Nicholson, ünlü ABD’li sinema oyuncusudur. Genellikle karanlık temalı filmlerde canlandırdığı sinirsel karakterlerle tanınmaktadır. Görünen o ki Zaman ondan çok şey almış.

jack-nicholson

John Travolta, ilginç ve dikkat çekici yüz hatları ile dikkat çeken John Travolta, Saturday Night Fever ve Grease filmlerindeki performansı ile epey bir süre adından söz ettirdi. Zaman ondan pek fazla bir şey götürememişe benziyor.

john-travolta

Johnny Depp, Karayip Korsanları film serisinin son filminde oynamak için aldığı 75 milyon dolar ile rekorlar kitabına giren Depp, gençken de yüüzündeki o munzurluk varmış.

johnny-depp

Julianne Moore, 55 yaşındaki ABD’li oyuncu 5 kez oscar a aday gösterildi, yıllar ondan pek bir şey çalamamışa benziyor. O saf ve duru güzelliğini hala korumakta.

julianne-moore

Keanu Reeves, hayatı ilginçlikler ile dolu Keanu Reeves’in annesi ingiliz, babası ise çin asıllı bir hawai’li, kendisi ise bir kanada vatandaşıdır. İsminin anlamı ise dağlarda esen rüzgardır. İlk resim ile son resim arasında pek bir fark yoktur gördüğünüz üzere.

keanu-reeves

Meryl Streep, gençlik yıllarında bir çok erkeğin canını yakmayı başaran Meryl Streep, son zamanların en yetenekli ve saygı değer oyuncusu olarak kabul edilir. yıllar ondan pek çok şey almışa benziyor.

meryl-streep

Tilda Swinton, gençlik yıllarında can alıcı olan ingiliz oyuncu Tilda Swinton’den zamanla o yakıcı güzelliğini kaybedenlerden.

tilda-swinton

Tom Hanks, zor rollerin adamı ABD ‘li oyuncu Tom Hanks, iki defa oscar ödülüne layık görülmüştür. Duygusal roller için biçilmiş kaftan olan Tom Hanks de yıllanmış şarap gibi olanlar arasındaki yerini alıyor.

tom-hanks

Goldie Hawn,bayrağı artık kızı Kate Hudson‘a devreden Goldie Hawn o masum gülüşü ile yine de sempatikliğini koruyor.

goldie-hawn

Goldie Hawn'ın kızı Kate Hudson
Goldie Hawn’ın kızı Kate Hudson

Harrison Ford, bir Şener Şen efsanesi olmasa da en az onun kadar iyi, Harrison Ford da yıllanmış şarap etkisi yaratan ünlü Hollywood yıldızlarından.

harrison-ford

1 YORUM

CEVAP VER