Elele dergisine özel bir röportaj veren ünlü şarkıcı Demet Akalın dan şok itiraf, Ünlü şarkıcı Merve Özbey’in söyleyeceği bir şarkıyı Erdem Kınay’dan ağlaya sızlaya alıp albümüne koyduğunu ve bununla ilgili sonradan pişman olduğunu söyledi.

demet-akalin

Son albümünde “Şerefime, Namusuma” adında yer alan şarkının, aslında Merve Özbey’in çıkış şarkısı olacağını, Ancak kendisinin şarkıyı Erdem Kınay dan alabilmek için günlerce kapısında ağlayıp sızladığını, sonunda ise şarkıyı aldığını söyleyen Akalın, Erdem Kınay’ın ise kendisine, “Demet Böyle yapma bak göreceksin bu şarkıdan hayır görmeyeceğiz” dediğini, nitekim de böyle olduğunu söyledi.

Hayatı boyunca kimsenin hakkını yememek için özen gösterdiğini tek hatasının bu olduğunu söyleyen Akalın, Belki de Merve Özbey söylese idi dünya listelerinde üst sıralarda yer alacak bu şarkının boş yere heba edildiğini söyledi.

merve-ozbey-kirmizi-elbiseli

Bu durumdan dolayı çok pişman olduğunu açıklayan Demet Akalın, şimdilerde Merve Özbey’in her isteğini yerine getirip, ne isterse yaptığını söyledi.

Rihanna İkon Demet Görgüsüz,

Moda yazarlarının giydiği bir kıyafetten dolayı ağır eleştirilerine maruz kalan şarkıcı, bu kıyafetler dünya starları giysin diye tasarlanan kıyafetler, Rihanna giyince Tarz demet giyince görgüsüz mü? oluyor dedi.

İşini en kaliteli şekilde yapmak için çalıştığını açıklayan Akalın, bu işten para kazanıyorum ve yatırım yapıyorum, iyi kıyafetler giyip kaliteli modacılar ile çalışıyorum, Donatella Versace ile görüştüklerini ve bir kaç defa provaya gittiklerini söyledi.

İşte Demet Akalın’ın Pişmanlığının Sebebi O şarkı,

 

CEVAP VER