Geçtiğimiz günlerde sosyal medya gündemine bomba gibi düşen, Amanda Cerny ile Yozgatlı Cafer Lalek Aşkı, Amanda’nın Balkonuna Türk Bayrağı asıp Türk Takipçilerini çoşturmasının ardından Yozgat cephesinden gelen açıklama ile sona erdi.

Amanda Cerny Nusret Taklidi için buraya bakabilirsiniz.

Amanda Cerny Yozgatlı sevgilisi Cafer Lalek’in evli olduğunu öğrenmiş. Ona hayatımın aşkı diye hitap ediyor. Evli olmasından dolayı üzgün, ancak yeni bir koca bulması gerektiğini belirtiyor.

amanda-11

Olayın şokunu çabuk atlatıp, Yozgatlı Cafer dayıya karşı atağa geçiyor. “Elimi sallasam Ellisi”..

amanda-12

Kendisine bir çok Türk Takipçisinden destek mesajları geliyor, Oda dayanamayıp takipçilerine bugün küçük bir sürpriz yapacağını söylüyor.

amanda-2

Amanda Cerny’nin bir çok takipçisi belki başka bir şey bekliyordu ama, o herkesi ters köşe yapıp,  Evinin balkonuna Türk Bayrağı Astı ve bunu Twitter Adresi üzerinde paylaştı. İşte o anların görüntüleri, Amanda Cerny Evinin Balkonuna Bayrak Astı.

amanda-1

amanda-6 amanda-7 amanda-8

Bu paylaşımları gören Amanda Cerny’in Türk takipçileri boş durmadı ve hemen karşı atağa geçti. Hemen Başını kapattılar. Teseddüre büründürdüler.

amanda-10

 Araları bozuk olsa da Yenge Diye hitap etmeye devam ettiler, bi kere yenge demiştik artık, Amanda’yı Türkçe öğrenmeye bile ittiler.

amanda-4

Bayağı kabullenmiş durumda yengeliği.

amanda-5

Kimliği bile hazır.

amanda-9

Cafer Lalek gerçek kimliğini açıkladı.

Sosyal medyada bu geyik devam ederken, Cafer LALEK tarafından gelen, açıklama ile Twitter sallandı.”Gülüp elenmek için çıktığı bu yolda hesabın amacından saptığını” söyleyip artık yazmayacağını ilan etti.

cafer-lalek

cafer-lalek-1

Yalandan da olsa bir nebze bizi umutlandıran bu kardeşimizi tebrik ediyoruz, sadece Türkiye’de değil dünyada da gündeme gelen bu iş alkışı hak ediyor.

CEVAP VER