En güvendiğiniz, en çok sevdiğiniz, sizin için en önemli olan kişi belkide sinsi bir insandır. Sinsi insanda bulunan en temel 10 özelliği sizler için bir araya getirdik. Uzun süreli dostluğunuzu belki bizim yüzümüzden bitirmek zorunda kalacaksınız ama bu sizin için belki de daha iyi olacak.

Hayatınızdan bir an önce çıkarmanız gereken sinsi bir insanda bulunan en temel 10 özellik.

  • Yeni tanıdıkları yada ilk kez gördükleri kişiler ile hemen samimi olurlar, nerede ne demeleri gerektiğini çok iyi bilirler, sıcak kanlı ve kibar görünürler. Onlar kime nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilirler.

sinsi-insan-tanisma

  • Yüzlerinde bulunan saçma gülümsemeyi çok iyi bir silah gibi kullanırlar. Kolay kolay sinirlenmezler ve sizi sinir etmeyi çok iyi bilirler.

pis-pis-siritmak

  • Karşısındaki ne ister ise öyle davranırlar, tam anlamı ile nabza göre şerbet vermek deyimi onlar için söylenmiştir, kendilerince buna politik davranmak derler. Düşüncelerini belli edecek özellikle din/siyaset/futbol konuşmalarına çok girmezler.Bunların konuşulduğu ortamlarda sessiz kalıp durumu ölçüp haklı olandan tarafa gaz verirler.

  • Kimseye güvenmezler, ama çevresindeki insanların kendilerine güvenmelerini isterler, sizin bütün özel sırlarınızı öğrenmek için didiklerler, hele birde zayıf noktanızı yakaladılar mı artık ellerinden kurtuluşunuz yoktur.

dedikodu-yapan-kiz

  • İyilik yapmayı sever gibi görünürler, aslında asıl amaçları iyilik yaparak karşısındaki insanın kendisine borçlu hissetmesini sağlarlar.

iyilik-yapan-kiz

  • Bir kere sizi yakalamış ise, hayatınıza müdahale etmekten tutunda, size akıl vermeye ve eleştirmeye kadar ileri gidebilirler. Bunların tamamını size iyilik yapıyormuş gibi göstererek yaparlar.

turk-sinemasinda-anne-rolu

  • Sizi seviyormuş gibi görünseler de onlar kendilerinden başkasını sevmezler. Yapmacıktırlar gülüşleri, dostlukları, iyilikleri tamamı sizin zayıf noktanızı bulabilmek için atılmış yemlerdir.

avci-kadin

  • Sizden istediklerini yapmaz iseniz, sizi nankörlükle, iyilik bilmezlik ile suçlarlar ve sizin kendinizi suçlu hissetmenizi sağlarlar.

suclanmis-kadin

  • Ancak asıl nankör ve iyilik bilmez kendileridir. Çünkü etrafındaki kimseye güvenmeyen herkes ile bir çıkar ilişkisi kurarlar. Etrafındakileri de böyle sandıklarından yalnızdırlar.

serdar-ortac-nankor

  • Tek amaçlarını işlerini yaptırmak olan, siz onun menfaatine hizmet etmeyi bıraktığınız anda yada sizin ile işi bittiği anda irtibatı kesen, işine yaradığınız sürece sizi seviyormuş gibi yapıp size sevgi gösterilerinde bulunurlar.

guzel-kizlar

CEVAP VER