MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli referanduma sayılı günler kala Start tv ve NTV ortak yayınında Televizyoncu Nazlı Çelik’in konuğu oldu ve referandum ile ilgili açıklamalar yaptı. Açıklamalarından önemli bir kısmında, Cumhurbaşkanı Danışmanı Şükrü Karatepe’nın eyalet sistemi konusunda ki fikirlerine değindi.

Cumhurbaşkanı danışmanının görevden alınması gerektiğini söyleyen Bahçeli, eyalet sistemi isteyen bir danışmanın görevden alınması gerektiğini, bu konuda bir adım atılmaması durumunda eyalet sistemine karşı olan ülkücülerin oylarının ne olmasının beklendiğini söyledi.

Bahçeli’nin Nazlı ÇELİK’e NTV ve Star Tv ortak yayınında yaptığı o açıklama;

 

Açıklamanın hemen ardından sosyal medya sallanmaya başladı. Kimileri Bahçeli’ nin gizliden ülkücüleri HAYIR demeye davet ettiğini, kimileri ise net şekilde HAYIR diyeceğini söyledi. Karşıt görüşte ise Bahçeli’nin EVET demekten vazgeçmeyeceği, Bunun sadece durumdan rahatsızlığını dile getirme olarak yorumlanması gerektiğini savundu.

Bahçeli Sosyal Medya Gündeminde,

1.

devlet-bahceli-star-tv-referandum-aciklamasi-2

2.

devlet-bahceli-star-tv-referandum-aciklamasi-4

 

3.devlet-bahceli-star-tv-referandum-aciklamasi-3

4.devlet-bahceli-star-tv-referandum-aciklamasi-1

5.

devlet-bahceli-star-tv-referandum-aciklamasi-6

6.

devlet-bahceli-star-tv-referandum-aciklamasi-7

7.

devlet-bahceli-star-tv-referandum-aciklamasi-5

8 YORUMLAR

  1. eşim de ülkücü bu konusmadan dolayı epey bır sınırlendı en basında neredeydın dıye ama secım bıttı artık kımse umursamaz siyasilerin ne dedıgını.

  2. ben bahceliyi hiçbir zaman anlamadım. su sıralar da yıne anlamıyorum. ne yapıyor mhp nın basında ülkücüler bir düşünse keske bunu.

  3. babam bahcelı su sıralar boyle bır acıklama yapabılır demıstı. aksamında tv de canlı yayında aynen yaptı. valla helal olsun bıldı yahu..

CEVAP VER