Dünyaya yön veren isimlerin oyuncak bebek hallerini düşündünüz mü hiç.iDollz bunu bizim yerimize düşünmüş ve birbirinden komik ürünler ortaya çıkarmış.

Alber Einstein

Dünyaca ünlü Alman fizikçi dünyanın gelmiş geçmiş en zeki insanlarından biri ve kuramlarının üzerinden neredeyse 100 yıl geçmesine rağmen henüz kanıtlanabiliyor.Bu da onun ne kadar büyük bir zeka olduğunun en büyük göstergesi.Ama oyuncak bebek hali tam da yanakları sıkılası olmuş.

albert-einstein

Amy Winehouse

27 ler klübünün en son üyelerinden İngiliz şarkıcı ve söz yazarı.Güçlü sesi ve şarkılarının sözlerindeki ustalık O’na başarıyı getirdi.Asi tavırları bilinen şarkıcının bebek hali ise çok sevimli.

amy-winehouse

Barack Obama

Amerika Birleşik Devletleri’nin ilk siyahi başkanı.Çok sempatik ama dünyaya yapacağından da geri kalmıyor.

barack-obama

Charlie Chaplin

Sessiz sinemanın ustası.Hiç konuşmadan güldürebilen çok az insandan biri.Ödül alacağı bir törende dakikalarca ayakta alkışlanması herkesçe ne kadar büyük saygı gördüğünün kanıtı.Bu hali ise daha da komik.

charlie-chaplin

Dalai Lama

Tibet’in ruhani lideri. Ülkesinde müthiş saygı görüyor ve 14. kez reenkarne olduğuna inanılıyor.Ama bu hali kel kafasına vura vura sevilecek cinsten değil mi?

dalai-lama

Elvis Presley

Rock’n Roll deyince akla başka kim gelir bilmiyorum.En azından benim O’ndan başka kimse gelmiyor.Karizmasını oyuncak bebek haliyle de devam ettiriyor.

elvis-presley

Freddie Mercury

Queen grubunun efsanevi İngiliz solisti.Onun sahne performasını geçebilen çıkacak mı bilinmez.En azından benim için kimse geçemeyecek.

freddie-mercury

Frida Kahlo

Meksika’da bir kadınsınız ve geçirdiğiniz kazadan sonra yürüyemiyorsunuz.Nasıl bir yeteneğiniz olmalı ki dünya sizi tanısın.Frida Kahlo dünyanın en önemli ikonlarından biri, bir eşi daha yok.

frida-kahlo

Marilyn Monroe

Anlatmaya nereden başlanabilir ki.Yıldız kavramının dünyadaki karşılığı olabilir.Beyaz eteği ve eteğini rüzgara karşı tutmaya çalışması herkesin bildiği bir kare.Dünyaya o kadar büyük etki bıraktı ki, ünlü yıldızlar (Marilyn Manson) onun ismini takma ad olarak kullanıyor.

marilyn-monroe

Para Francesco

Dünyada 1.2 milyar civarından inananı bulunan Katolik kilisesi lideri.Elinde ne kadar büyük bir güç olduğunu siz düşünün artık.Ama oyuncak hali ile yanağından bir makas almadan duramam.

paoa-francesco

Kraliçe 2. Elizabeth

Prens Charles’ın kral olmasını engelleyen kişi.Adam ölecek gidecek hala bu kadın yüzünden prens olarak geçiyor.Heralde 70 yıldır falan kraliçe.

queen-elizabeth

Kim Jong Un

3. Dünya Savaşı çıkacaksa bu kaçık yüzünden çıkacak.Durmadan nükleer füze denemesi yapıp duruyor.En son generali uyuyor diye uçak savar ile öldürttüğü konuşuluyordu.Bir arada eniştesini köpeklere yedirmişti.Adamın oyuncak bebek hali bile çirkin.

kim-jong-un

2 YORUMLAR

CEVAP VER