Ünlüler dünyası hepimizin hayalini kurduğu bir yer. Işıltılı bir yaşam, hayal edilemeyecek kadar para ve şöhret. Ancak unutulmaması gereken bir şey var ki, ünlüler de insan ve ünlü olmadan önce de bir yaşamları vardı. İşte hepimizin hayalini kurduğu hayatı yaşayan insanların gençlik halleri.

Angelina Jolie

Güzelliği ile dillere destan olan Angelina Jolie, gençlik yıllarında da güzelliği ile ortalığı yakıp yıktığı yadsınamaz bir gerçek.

Angelina Jolie
Angelina Jolie

Bill Clinton

Amerika Birleşik Devletleri’nin en medyatik başkanı sanırım Bill Clinton. Bu adamın ismi anıldığında sanırım akla gelecek ilk iki şey. Monica Lweinski ve saksafon. Bu tutkusu gençlik yıllarından kalmış anlaşılan.

bill-clinton

Bob Marley

Raftalı saç ve sarı, kırmızı, yeşil fon üzerine fotoğraflar ve reggie. Bob Marley henüz bunlardan çok uzak.

bob-marley

Brad Pitt

Angelina Jolie ile evlilikleri her daim magazin gündeminde, şu sıralarda boşanma hikayeleri bol bol medyayı meşgul ediyor. Dünyanın en karizma erkeklerinden biri. Lise zamanında öyle olmasa bile. Umudunuzunu kaybetmeyin çocuklar.(İlk sıra ortadaki)

brad-pitt

Bruce Wills

Saçlı bir Bruce Wills. Hayal etmek bile zor ama bir zamanlar bu adamın gerçekten saçları varmış.

bruce-wills

Dita Von Teese

Bu kadına ne yorum yapayım bilemiyorum. Saatlerce fotoğrafları izleyenler vardır eminim. Gençken daha çocuksu bir yüzü varmış.

dita-von-teese

Frank Sinatra

Frank Sinatra’nın mafya ile bağlantısı olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek. Godfather kitabında(filminde yeterince rolü yok) Johhny Fontane
karakteri aslında Sinatra’yı anlatır. Bu yüzden gençlik yıllarında başının polis ile belaya girmesi de gayet normal.

frank-sinatra

George Clooney

Karizma doğuştan mı gelir, sonradan mı kazanılır. George Clooney bence bunu sonradan kazanan isimlerden.

george-clooney

Jim Carrey

Dünyanın en yetenekli oyuncularından biri. Bazı filmlerinde gülmekten karnınızı ağrıtırken (Hayvan Dedektifi), bazı filmlerinde gözleriniz dolar(Truman Show), bazı filmlerinden ağzınınız açık bırakır(23). Bunu başarabilen kaç kişi sayabiliriz. Yakışıklılık da cabası.

jim-carrey

Johnny Depp

George Clooney için karizmasını sonradan aldı dediysek tam tersi Johnny Depp için geçerli. Bebeklik fotoğrafını görsek eminim orada da karizmadır.

johnny-depp

Kurt Cobain

Nirvana ile 90 lı yıllarda ortalığı paramparça eden, sansasyonel isim Kurt Cobain. Zaten 27 yaşında intihar ettiği için sonraki durumlarını göremedik. Montage of Heck belgeselini mutlaka izleyin. Kurt Cobain’i daha iyi anlarsınız.

kurt-cobain

Leonardo DiCaprio

Oscar geyiğini aklınızdan bile geçirmeyin. Bu oyunculuk ve karizmayla bu adama oscar vermeyenler utansın.

leonardo-dicaprio

Michael Jordan

Basketbol tarihini paramparça etmeden, 6 yüzük ve onlarca ödül almadan önce majesteleri. Onun gibisi gelmedi ve gelmeyecek.

michael-jordan

Milla Jojovich

Resident Evil’i farklı bir seviyeye getirdi Jojovich. Şimdi güzel, genç iken güzelmiş ve eminim yaşlanınca da güzel olacak.

milla-jojovich

Niceole Kidman

Gözleri Tamamen Kapalı filmini izleyerek bu kadına aşık olmayan erkek sanırı çok azdır. Saçlar gözümüzü kör etse de güzel her zaman güzel.

niceole-kidman

Robert Downey Jr

Tony Stark, Sherlock Holmes. Oynadığı karakterlerden midir bilmem bu adam bana acayip ukala biriymiş gibi geliyo. Aksini iddia edeni yorumlara bekleriz.

robert-downey-jr

Robin Williams

Güzel adam. John Keating(Ölü Ozanlar Derneği) ve Sean Maguire(Can Dostum) sadece bu ikisi bile ne kadar efsane olduğunu anlatmaya yeter.Genç iken de kendine has karizması var. Özleniyorsun güzel adam.

robin-williams

Scarlett Johansson

Sarı şapkası ve kokoş eldivenleri ile, ilerde ortalığı yakmaya geliyorumun sinyalleri vermiş.

scarlett-johansson

Steve Buscemi

Türkiye’de ki çoğu kişinin “AAA o adam” dediği ama çoğu kişinin ismini bilmediği biri. Gözler herşeyi anlatır.

steve-buscemi

Vin Diesel

Şimdilerin iri yarı sert erkek rollerinin vazgeçilmezi olan Vin Diesel, genç iken pek de öyle değilmiş anlaşılan.

vin-diesel

CEVAP VER