Bazıları midenizi bulandırabilir ama az sonra okuyacağınız davranışları kadın erkek ayrımı olmaksızın bir çoğumuz yapıyoruz. Sanırım bu davranışlar yaradılışımızda var. Yüzünüzde tebessüm oluşmasına neden olacak, aaaaAaaA bende yapıyorum ya diyeceğiniz o davranışlar,

Tv izlerken yada araba kulanırken burun karıştırmak,

burun-karistirmak

Tabi ki tüm dünya sizi izlerken bunu yapmak çok utanç verici olsa gerek. Sizin en büyük korkunuz evde karınız, arabada ise trafikte ki diğer insanlar olsun.

Kalabalık bir ortamda iken sessizce osurmaya çalışmak.

osurmak

Umarım başarılı olmuşsunuzdur, her ne kadar bir çok millete göre bu normal bir haraket olsa da biz Türkler bunu pek hoş karşılamayız, özellikle karşı cinslerin bulunduğu ortamlar çok tehlikeli, rezil rüsva olursunuz.

Soğan yada sarımsak içerikli yemeklerden sonra dikkat çekmeden geğirmek.

gegirmek

Malum kendileri bir çok yemeğin yanına lezzet katan şeyler ve tüketmesi oldukça sağlıklı. Ancak şu da bir gerçek ki yedikten sonra çok fazla gaz yapıyorlar ve bunu vücut bir şekilde dışarı atmak istiyor. Zor bir durum kolay gelsin. Tüm bakışları üzerinize toplamadan bu işi yapmak yetenek ister.

Genelde boxer da olur ama slip kilotlarda da başımıza gelen araya kaçma durumu ve aradan çıkarma hareketi,

333761_1

Evet kızlar haklısınız iğrenç bir durum ama o acı ile yaşamaya devam etmek çok daha zor, inanın bilinçli bir iğrençlik peşinde değiliz. Sonrasında yaşanan mutluluk ise anlatılmaz yaşanır. İş bitimin deki mutlululuğu gösterebilmek için Acun abimizin yüzündeki mutluluğu kullanmak istedik.

Bacak arasını kaşıdıktan sonra koklamak,

bacak-arasi-kokusu

Sanırım ne kadar iğrenç koktuğunu merak ettiğimiz den oluyor, tabi ki sonrası klasik insanın başına ne geliyor ise meraktan geliyor, uzun bir süre o kokuyu burnumuzda hissetmek zorunda kalıyoruz.

Banyoda elleri kurulamak için bir havlu yok ise genellikle sizin olmayan bornoz ile elleri kurulamak.

bornoz

Banyoda havlu olmaması genellikle karşılaşılan be normal olarak karşılanan bir durum, bu yüzden eşi ile kavga eden kimse yoktur sanırım. Burada can alıcı nokta ise ellerin başkasına ait bir bornoza silinip kurulanması.

Toplu taşıma araçlarında oturduğunuz koltuğu kimseye kaptırmamak için uyuyormuş numarası yapmak.

otobuste-uyuma-numarasi

Aslında çok ayıp ama günümüzde gençlerimizde bir hayli yorgun artık, ancak çok çakalca ve etkili bir yöntemdir. Ama yaşlılar ve diğer oturma hakkı olan hamileler gibi insanlarımızda ne kadar insancıl uyuduğumuz için hiç bizi uyandırmadılar.

Serçe parmak tırnağını, diş, burun, kulak kaşıma için kullanmak.

kulak-kasintisi

Eğer siz bu parmak tırnağını bu işlerden biri için bile hiç kullanmadıysanız kesip atın o parmağı, onun yaradılış amacı bu işlerdir. Ne de tatlı olur kulak kaşıması.

Ellerimiz ile yağlı bir şeyler yedikten sonra en yakın yere silmek.

pis-pis-gulen-adam

Tembellikte son nokta, git yıka değil mi ama kim uğraşacak şimdi bununla. Evliler eşlerinize bekarlar annelerinize dikkat edin sonunda şiddet görebilme ihtimaliniz bir hayli fazla.

.

.

Aaa.aAaAAaA bunu unutmuşsunuz ben bunu da yaparım dediklerinizi yoruma ekleyin.

İçeriğimizi beğendiyseniz paylaşıp daha fazla kesime ulaşmasını sağlar mısınız?

OlanOlmus.Com Ekibi.

CEVAP VER