İnsanlar bir çok nokta da ayrı fikirlere sahiptir, burada kalabalık ve yalnızlık gibi zıt konuları konuşacağız, Haberimiz de kalabalık ortamlardan nefret eden insanları ele alıyoruz. Siz kalabalık mı seversiniz yoksa duruluk, sadelik, yalnızlık mı?

İşte Kalabalık Ortamları Sevmeyenler En Belirgin 9 Özelliği;

Öyle herkesin eğlendiği kalabalık bar disko ortamlarından hoşlanmazlar, müzik dinleyecekler ise takarlar kulaklıklarını son ses müziğin dibine vurular.

kulaklikla-muzik-dinlemek

Öyle kalabalık arkadaş, aile, iş yemeği gibi buluşmalardan pek hoşlanmazlar ama kırıcı yanları olmadığı için yine de katılırlar o kalabalıklara.

kalabalik-is-yemegi

Arkadaşlık ilişkilerinde tedbirlidirler, az ve öz arkadaşları vardır, genelde bu arkadaş gurubu ile ev toplantıları yaparlar.

evde-arkadas-toplantilari

Dikkat çekmek gibi bir tasaları yoktur, gerekirse kimse onları fark etmesin umurunda olmaz, zaten istedikleri budur, dünyadakiler onu görmesin duymasın tanımasın.

herkesin-baktigi-kiz

Hele ki o okul mezuniyet törenleri asla katılmayacakları bir organizasyondur. Şeytan görsün yüzünü.

mezuniyet-kutlamasi

Az ve öz arkadaş grupları vardır dedik, sizi tanıdıklarında öyle hemen samimi olmazlar, çok zaman sonra belki onla ilgili bir şeyler öğrenebilir yada arkadaş olabilirsiniz.

temkinli-arkadas

Pek çok kişinin korktuğu yalnız kalmak onlar için bir hediyedir, yalnızlıktan korkmazlar onu sarılırlar.

yalniz-ve-mutlu

Evde çalışmayı severler bu yüzden işten yada okuldan eve iş getirmeye bayılırlar tek başına sakince çalışırlar.

evde-is

Kalabalığa karışma mecburiyeti yaşadıkları durumlardan sonra koşa koşa eve dönerler ve bir daha çıkmamak için kendi kendine söz verirler.

eve-kosan-adam

1 YORUM

CEVAP VER