Öyle anlar olur ki bir anda insanın siniri tavan yapar, içine resmen bir öküz oturur. O an ne yapacağınızı bilemezsiniz, pişmanlık had safhadadır. Keşkeler ile dolu geçmiş 2 yada 3 dakika. Verdiğiniz bir karar ya da yaptığınız bir hareket yüzünden ya da beklemediğiniz bir anda başınıza gelen bir iş yüzünden siniriniz bozulur pişman olursunuz.

İşte o durumları sizin için bir araya getirdik.

Yoğun trafikte ilerleyen şeride geçince o şeridin durması ve terk ettiğiniz şeridin birden bire ilerlemeye başlaması desek ne hissedersiniz?

Yoğun Sıkışık Trafik
Yoğun Sıkışık Trafik

Yine yoğun bir trafikte beklerken, sağ tarafınızdan emniyet şeridini kullanarak size insanların tur bindiriyor olması. Bende oraya geçmelimiyim geçmemelimiyim? Allah’ım bu nasıl bir ikilem.

Emniyet Şeridi Kullanımı
Emniyet Şeridi Kullanımı

Evden çıkıp bir yere gider iken, evde bir şey unutup tekrar eve dönme gereği? Düşünün çok aceleniz var bir yere gideceksiniz, evden çıkıp aşağı arabanızın yanına indiniz, bir baktınız arabanın anahtarı yok, yada cep telefonunuz yok, apartmanda asansör yok 4. katta oturuyorsunuz.

Apartman
Apartman

Çok ciddi bir konuda bir şeyler anlatıyorsunuz ve karşınızda sizi dinlemeye gelenler anlattıklarınızı dinlemiyor ya da sizin anlattıklarınız üzerinden geyik yapma arayışında? Kendilerine kum torbası gibi davranmak istediğinizi duyar gibiyim.

Sohbet Ortamı
Sohbet Ortamı

Uzman olduğunuz bir konu yada iş var bununla ilgili bir şey konuşuyor veya yapıyorsunuz. Ama yanınızda öyle biri var ki bunu sizden daha iyi bildiğini söylüyor ve sizin söyledikleriniz ile çatışıyor. Yaptıklarınızı beğenmiyor.

Esnaf Sohbeti
Esnaf Sohbeti

Yağmur damlasının enseye düşmesi, Sokakta yürürken bir anda yağmur başladı ve hazırlıksız yakalandınız, şemsiyeniz yok. Montun boynunu sıkarak iyice pustunuz ama her şeye rağmen o soğuk yağmur damlasının ensenize isabet ettiğini bir kaç saniyelikte olsa hayal edin.

Yağmurda Islanmak
Yağmurda Islanmak

Ayakta çorap varken banyoda ıslak terlik giymek. Misafirliğe gitmişsiniz, tabi doğal olarak ev sahibi banyoyu ve tuvaleti temizlemiş sizler gelmeden önce. Tuvalet ihtiyacınız oluşmuş ve tuvalete gitmişsiniz terliği giymiş ya da üstüne basmışsınız. O da nesi terlik ıslak o hissi çorap olan ayağınızın tabanında hissetmişsiniz…Ne feci ne feci.

Islak Sarım Banyo Terliği
Islak Banyo Terliği

Serçe parmak vurmaları, Aylak aylak evde gezinirken ayak serçe parmağınızı sehpanın köşesine yada kapının köşesine çarpmışsınız.. Offff acayip bir acı.

sinirli anne
Acıdan Bağıran Kadın

Sabahın köründe reklam mesajları almak, yoğun bir hafta geçirdiğiniz ve tek tatil gününüz pazar günü, öğlene kadar uyumanın hayalini 2-3 gün önceden kurmaya başlamışsınız. O da nesi sabah saat 7 ve reklam mesajı.. Günaydınlar 🙂

uyuyan insan
İstemeden Erkenden Uyanmış Kişi

Yemek masasındaki gıcık durumlar, Ağız şapırdatmak, çatal kaşık ve tabak sürtüşme sesleri gibi iç gıcıklayıcı sesler duymak. Masayı devirmek geliyor insanın içinden.

Yemek Masası Sohbetleri
Yemek Masası Sohbetleri

1 YORUM

  1. Valla son zamanlarda en çok beni kızdıran Saçma sapan reklamlar hani şu sadece satış yapmak için açılan televizyon kanalları var ya onlar. İşte farklı olan resmi bul 50.000TL kazan yada sorunun cevabını söyle 10.000 kazan ve çok basit soruya salakca verilen cevaplar 😀 😀 😀

CEVAP VER