Günümüzde bayanlar, maddi imkanları var ise ve vücudunda memnun olmadığı bir kesim bulunuyor ise, Daha güzel ve çekici görünmek için estetik ameliyat için cerrahın önüne yatıyorlar. Ama iş bazen beklendiği gibi sonuçlanmıyor.

Biz sizlere güzelleşmek için estetik ameliyat yoluna başvurmuş ama ameliyat sonunda değişik bir şey olmuş bayanları derledik, iyi seyirler.

1-Tori Spelling

tori-spelling-2

tori-spelling-1

tori-spelling-3

1990’lı yılların Türkiye’de de çok sevilen dizilerinden Beverly Hills 90210’un (Evimiz Hollywood’da) yıldızı olan Tori Spelling, gençlik yıllarından sonra geçirdiği peş peşe estetik ameliyatları ile o güzelliğini kaybetmiş ve neredeyse farklı bir insan olmuştur.

2-Michaela Romanini

michaela1romanini-1

michaela-romanini-2

michaela-romanini-3

Estetik olmadan önce güzel bir bayan olan Michaela Romanini zaman içinde geçirdiği estetik operasyonların ardın bu güzelliğini kaybetmiş. Bu operasyonlarda, kaş, burun, elmacık kemiği ve dudakları ile oynayan Romanini bu işlemlerden sonra bambaşka biri olmuş.

3-Latoya Jackson

latoya-jackson-1

latoya-jackson-2

latoya-jackson-3

İlk resimde de görüleceği gibi ilk başlarda çok hoş bir bayan olan Latoya Jackson, sonraları neden ise estetik müdahaleye gerek duymuş ve her ameliyattan sonra ve yıllar geçtikçe o güzelliğinden eser kalmamış. Burnu, elmacık kemikleri ve kaş kaldırma operasyonlarından sonra şimdiki çirkin görüntüsüne ulaşmış.

4- Rose McGowan

rose-mcgowan-3

Önceleri oldukça çekici görünen Rose McGowan, bizim tahminimize göre güzelliğinden rahatsız olmuş ve kendisini çirkinleştirmek istemiş, yaşlandıkça da geçirdiği estetiklerden dolayı bir hayli değişmiş. Tüm güzelliğini ve sadeliğini bu operasyonlardan sonra kaybetmiş.

5-Jocelyn Wildenstein

jocelyn-wildenstein-1

jocelyn-wildenstein-3

jocelyn-wildenstein-2

Biliyorum korktunuz, Geçirdiği estetik operasyonlar ile Yaşlandıkça kendini sürekli çirkinleştiren bir bayan,, operasyonlar sonunda felaket bir görüntü olan Jocelyn Wildenstein hakkında daha fazla bir şey söylemeye gerek yok resimler her şeyi anlatıyor zaten.

6-Hang Mioku

hang-mioku-1

hang-mioku-2

hang-mioku-3

Gayet Hoş Koreli bir bayan olan Hang Mioku , Hiç bir kusuru yok iken estetik ameliyat olmak isteyen Hang Mioku kendi sonunu getirdi, bu ameliyatlar ile yüzü hastalık kaptığı için bir daha asla eski görüntüsüne kavuşamadı.

CEVAP VER