Neyi Düğü Belirsiz Pantolon ve Taytlar. Üzülerek belirtmek isteriz ki erkekler pantolon giyen kadınları pek de umursamıyorlar. Özellikle şalvar tarzı erkekler tarafından pek hoş karşılanan durum değildir.

tayt-ve-garip-bir-pantolon

 

Elbise şeklinde tişört veya gömlekler, erkekler böyle bir kıyafet giyen bir bayan gördüğünde size bakıyor ise sakın ola ki beğenildiğinizi düşünmeyin, onlar büyük olasılık ile üzerinizdekinin ne olduğunu anlama çabası içindeler.

elbise-gomlek-yada-elbise-tisortler

 

Tayt üzerine Şort..,Erkekler için şort sadece yaz giyim tarzı olarak kabul görür. Siz bunu kışın giyip altına bot ve başınızda şapka ile kışın soğağa çıktığınız da değişik bir hal alıyorsunuz. Bizden söylemesi.

tayt-uzerine-sort-giyen-kadin

 

Pembe Barbie özentiliği, neyseki pek kalmadı bunlardan ama yine de bizden uyarması, çocuktan da çocuk oluyorsunuz.

barbie-bebek-gibi-kiz

 

Payet, Parlak kıyafetler, Bu tarz kıyafetler erkekler için, kadınların partilerde giymesi gereken kıyafetlerdir, tamam peki bir yılbaşı partisi yada doğum günü partisine katılıyor iseniz sorun yok ama bunu lütfen sokakta giymeyin.

payet-parlak-kadin-kiyafeti

 

Fırfırlı karmaşık giysiler, belki de 30 sene önce yaşıyor olsaydınız bunlar çok normal idi, ancak günümüzde artık bunu yapmayın, komik duruyor.

firfir-karisik-kadin-giysileri

 

Yırtık Giysiler,  yırtık pırtık yada özensiz kıyafetler, tamam moda idi ve bitti. Artık bırakalım bunları ve doğru düzgün şeyler giyinelim.

yirtik-kot-modasi

 

Mini Etek, tamam giyin ama lütfen yakışan giysin, Evet mini etek seksi bir kıyafettir ama herkes için değil..

min-etekli-kadin

 

Ugg Bot, bu modayı çıkartanı hala arıyorlar erkekler, bulduklarında gerçekten çok büyük cezalandıracaklar.

ugg-bot

 

Yüksek, biz üstü çizmeler, Açık söyleyelim, erkekler için bu botlar striptizci aksesuarıdır. Karar sizin giymeye devam edebilirsiniz.

diz-uss-kadin-botu

 

Kaynak:Brightside

 

 

CEVAP VER