Telefonda attığımız mesajlar ya da mailler bazen istediğimiz yerlere gitmeyebiliyor. Kafamız dalgın olduğu gibi isimlerde karışabiliyor. Buzfeed bu durumla alakaları kullanıcılarına sorular sormuş ve onların sanal seks yapmak isterken yaşadıkları aksilikleri anlatmasını istemiş. Ortaya oldukça komik ve utandırıcı sonuçlar çıkmış. Listemizde en iyi 10 tanesini sizler için derledik.

Mormon Aksiliği

Erkek arkadaşım ve ben lisedeyiz. Bazen telefon seksi yaparız ve birbirimizi en çirkin kelimeleri yazarız. En açık konuştuğumuz bir günün ardından erkek arkadaşımın ailesi (süper muhafazakar ve mormon) telefonlarını kontrol ettiler. Konuşmalarımızı görena aile, oğullarıyla konuşmak yerine kalabalık bir grup halinde evime geldiler ve ekran görüntüleri ile birlikte ailemle uzun uzun konuştular. O zamandan beri seks yapmıyoruz.

Resim Çıkmazı

Uzun mesafeli ilişkim olan erkek arkadaşım var. Onunla telefonda görüşürken diğer yandanda okuldan bir arkadaşım ile çalışma üzerine konuşuyordum. Sevgilime eteğimin altında resimler yolladım. O’na bunu söylediğimde “Bana hiç bir şey gelmedi” dedi. O zaman en büyük kabusumu yaşadığımı anladım. Umarım kızla bir daha karşılaşmam.

sasiran-kadin

Hırka Tartışması

Bir gün eşimle sanal seks yapıyorduk ve konu gittikçe ağırlaşmaya başladı. O anda eşim Noel için kardeşine hırka aldığını söyledi. Ardından hırka ile çıplak fotoğrafını bana göndermek için resim çekti. Aynı anda hırka fotoğrafını da kardeşine gönderiyormuş. Ancak çıplak resmi bana yollacağına kardeşine yollamış. Kardeşi annesine durumu anlatmış ve annesi bir süre bizimle konuşmadı.

Yanlış Numara Faciası

Tanımadığım bir numaradan mesajı aldığımda liseyi yeni bitirmiştim. Telefondaki kişi kendisine yapılmasını istediği şeyleri detaylı bir şekilde anlatıyordu. Kız buna kendi numarası yerine yanlış numara vermiş ve o numara da benimdi. Bunu anlatana kadar çok zorluk çektim. O zaman yaşım da çok küçüktü ve bu mesajları başkası görse başı derde girebilirdi.

Patrona Giden Mesaj

Bir sonraki hafta beni görmeye gelecek olan biri ile mesajlaşıyordum. Bana gelmesi hakkında ne kadar heyecanlı olduğumu sordu ve bende “Tahminen damlıyor” cevabını verdim. Ancak 5 dakika boyunca cevap gelmeyince mesajları inceledim. Mesajı patronuma yollamıştım ve patronum lezbiyendi. Bir sonraki iş günü gerçekten garipti.

kadin-patron

Yanlış Yazma

İş yerine yeni başlayan çocukla yazışıyordum ve yazdıklarımı göndermeden kontrol etmiyordum. Çocuğa Snapchat kullanıp kullanmadığını sormak isterken bunun yerine “Anal Sohbet” yapıp yapmadığını sordum. Yanlış yazmak çok kötü bir şey.

Annesi Karmaşası

Kocam yurt dışında çalışıyordu ve eve dönüyordu. Döndüğünde ona neler yapacağım hakkında uzun bir metin hazırladım. Yazdıklarımı gönderdiğimde anladım ki, aslında kocam yerine gönderdiğim gişi kocamın annesiydi. Oğlunun eve geleceğini haber veriyordu. Cevap yazarken oluşan baloncukları gördüğüm an çok zordu. Daha sonra oğlunun mutlu olduğu için kendinin de mutlu olduğunu söyledi.

Robot Sesi

Kocam ve ben çıkmaya başladığımızda henüz ailelerimiz ile birlikte yaşıyorduk. İşe giderken fantezi için bir ses kaydını telefonuma gönderdi. Ancak gönderdiği telefon benim değil ailemin sabit hattı oldu. Sabah 06:30 da çalan telefonda bir robottan çıkan “Sen kötü bir kızsın, seni cezalandırmak için odama git” diye bir ses vardı. Babam bunun komik olduğunu düşünüyordu ancak ben hiç bu kadar utanmamıştım.

telefonda-robot-sesi

ICloud Faciası

Bir çocukla sanal seks yaparken babam aynı anda ICloud hesabımla telefonunu kurdu. Yazıştığımız herşey aynı zamanda ICloud ile babamın telefonuna da gitti. Bir süre boyunca babamın telefonu kızının seks mesajları ile öttü.

Anne Fasulyesi

Bir zamanlar annemden kazara bir mesaj aldım. “Salatayı atmak için sabırsızlanıyorum… ya da azgın fasulyeleri vereyim”. Azgın fasulyelerin neler olduğunu hakkında hala şüphelerim var.

Paylaş

CEVAP VER